Centrum klinických studií

Nyní nabíráme pacienty do klinické studie pro biologickou léčbu lupénky (pomocí tablet) u pacientů s hmotností nad 120 kg.  

Účast v klinických studiích

Klinické studie jsou jedním ze základních pilířů rozvoje medicíny a léků, které pomáhají denně mnoha pacientům. Naše centrum zajišťuje klinické studie léků a výzkum léčby pacientů, díky čemuž se naši pacienti mohou bezplatně klinických studií účastnit.

Klinické studie jsou jedním z posledních kroků dlouhého procesu vývoje léků (od prvotního objevu v laboratoři až po schválení příslušnými úřady). Díky klinickému výzkumu zjišťujeme informace o těle, a jak na něj lék působí, jde o jediný způsob, jak vyvinou bezpečné a účinnější léky.

V klinické fázi jsou léky testovány na lidech, z podstaty věci je účast nemoci v lidském těle naprosto nezbytné a je důležité si uvědomit, že výsledek nepomůže jen jedinci, ale všem dalším pacientům s danou obtíží. Součástí klinických výzkumů je také investigativní medicína, která zahrnuje také porovnání se stávajícími léky a pomáhá tak rozvoji a eliminaci vedlejších účinků.

Našim pacientům nabízíme možnost se klinické studie bezplatně účastnit, zda je to pro daného pacienta vhodné, však záleží na mnoha faktorech zdravotního stavu.

Nyní nabíráme pacienty do klinické studie pro biologickou léčbu lupénky pomocí tablet. V případě zájmu nás kontaktujte, prosím, na e-mailové adrese recepce@euderma.eu. Děkujeme.